fbpx
Szkolenia krótkie

NOWE SZKOLENIA
W OFERCIE

Certyfikacja zawodu

CERTYFIKACJA ZAWODU

KSIĘGOWEGO

Kursy

KURSY DŁUGIE
ZAPRASZAMY

RODO i Polityka Prywatności

RODO i Polityka Prywatności

Previous Next
1 2 3 4

Szukaj kursów

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie

Centrum Edukacji Zawodowej

Od 1993 roku działa Placówka Kształcenia Ustawicznego pod nazwą: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie Centrum Edukacji Zawodowej zarejestrowana w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 116 K. Wszystkie kursy i szkolenia realizowane są w ramach w/w Placówki. Stowarzyszenie prowadzi również placówki:

  • w Ciechanowie (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Starostę Ciechanowskiego pod numerem 10),
  • w Siedlcach (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Miasto Siedlce pod numerem 20),
  • w Płocku (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez gminę Płock pod numerem 188),
  • w Ostrołęce (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Miasto Ostrołęka pod numerem 97).
SKP
 

logo

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją zrzeszającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością   i finansami.

Od 2008 roku działa Placówka Kształcenia Ustawicznego pod nazwą: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie Centrum Edukacji Zawodowej wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez gminę Płock pod numerem 188 (pobierz: zaświadczenie) . Wszystkie kursy i szkolenia realizowane są w ramach w/w Placówki. Stowarzyszenie prowadzi również placówki:

  • w Ciechanowie (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Starostę Ciechanowskiego pod numerem 10)
  • w Ostrołęce (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Miasto Ostrołęka  pod numerem 97).
  • w Siedlcach (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Miasto Siedlce  pod numerem 20),
  • w Warszawie (wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 116 K)

 sjsjsjsjsjs


 

Działalność Placówki reguluje Statut Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego pod nazwą:

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie Centrum Edukacji Zawodowej (pobierz)  wraz z załacznikami (załącznik nr 1 , załącznik nr 2, załącznik nr 3 , załącznik nr 4).

 

Ogólne warunki świadczenia usług szkoleniowych

 


 

logo

 

 

Uprzejmie informujemy, że Rada Pracodawców SKwP udzieliła rekomendacji programom edukacyjnym na I, II, III i IV stopień certyfikacji.

Mogą Państwo przeczytać o tym w wywiadzie ze Zbigniewem Żurkiem - przewodniczącym Rady Pracodawców SKwP 
(wywiad ukazał się w ostatnim numerze "Świata Księgowych"  - do pobrania TUTAJ).

 

Back to top